Dnepr Mogilev U-19
RGUOR Minsk U-19
0:1
13:00
+128
Dnepr Mogilev U-19 To Win 5.30
Draw 4.25
RGUOR Minsk U-19 To Win 1.52
Asia Euro United
Kirivong Sok Sen Chey
3:0 (2:0)
59:00
+80
Asia Euro United (-3.5) 2.28
Kirivong Sok Sen Chey (+3.5) 1.63
Shandong Luneng
Henan Jianye
1:0
38:30
+113
Shandong Luneng To Win 1.33
Draw 4.65
Henan Jianye To Win 11.00
Hangzhou Greentown
Dalian Yifang
0:0
38:30
+93
Hangzhou Greentown To Win 3.20
Draw 2.67
Dalian Yifang To Win 2.58
Shanghai Shenxin
Qingdao Huanghai
2:0
29:00
+82
Shanghai Shenxin To Win 1.07
Draw 11.00
Qingdao Huanghai To Win 20.00
Vysocina Jihlava U-21
Viktoria Plzen U-21
0:0
12:15
+138
Vysocina Jihlava U-21 To Win 3.60
Draw 4.30
Viktoria Plzen U-21 To Win 1.75
Zbrojovka Brno U-21
Live Stream*
Slavia Prague U-21
0:0
12:00
+83
Zbrojovka Brno U-21 To Win 2.05
Draw 4.15
Slavia Prague U-21 To Win 2.84
Kladno U-15
MAS Taborsko U-15
0:1
14:15
+129
Kladno U-15 To Win 2.44
Draw 3.82
MAS Taborsko U-15 To Win 2.44
Slavia Prague U-16
Sparta Prague U-16
0:1
6:30
+77
Slavia Prague U-16 To Win 4.45
Draw 4.55
Sparta Prague U-16 To Win 1.57
Viktoria Plzen U-17
Mlada Boleslav U-17
2:1 (1:1)
52:45
+81
Viktoria Plzen U-17 To Win 1.19
Draw 5.80
Mlada Boleslav U-17 To Win 14.50
Horsens
Live Stream*
1st Leg 1:1
Esbjerg
2:1 (1:1)
54:45
+82
Horsens To Win 1.39
Draw 4.15
Esbjerg To Win 10.50
Avarta
Brabrand
2:0 (1:0)
59:30
+85
Avarta To Win 1.025
Draw 14.00
Brabrand To Win 29.00
B 93
Aarhus Fremad
0:0 (0:0)
60:45
+85
B 93 To Win 2.27
Draw 2.25
Aarhus Fremad To Win 5.10
Kolding IF
Kjellerup
4:1 (2:1)
60:15
+11
Kolding IF (-3.5) 2.28
Kjellerup (+3.5) 1.63
Marienlyst
Thisted
0:1 (0:1)
58:30
+93
Marienlyst To Win 11.00
Draw 4.70
Thisted To Win 1.285
Holstebro BK
Lystrup
2:1 (1:1)
65:00
+76
Holstebro BK To Win 1.21
Draw 5.40
Lystrup To Win 14.50
Ajax Lasnamae
Merkuur
3:3 (3:1)
62:15
+14
Ajax Lasnamae To Win 2.96
Draw 3.25
Merkuur To Win 2.29
Finnkurd
HyPS
0:0 (0:0)
56:30
+102
Finnkurd To Win 3.58
Draw 2.51
HyPS To Win 2.48
Inter Turku U-20
Espoo U-20
0:2 (0:2)
HT
+42
Inter Turku U-20 To Win 12.50
Draw 6.60
Espoo U-20 To Win 1.18
Altglienicke
Germania Schoneiche
0:0
12:30
+92
Altglienicke To Win 1.19
Draw 7.20
Germania Schoneiche To Win 10.50
Optik Rathenow
Hertha 06
0:0
10:45
+84
Optik Rathenow To Win 1.036
Draw 15.00
Hertha 06 To Win 23.00
Strausberg
1. Frankfurt
0:0
10:30
+133
Strausberg To Win 1.51
Draw 4.45
1. Frankfurt To Win 5.30
Tennis Borussia Berlin
Altludersdorf
0:0
10:30
+135
Tennis Borussia Berlin To Win 1.94
Draw 3.85
Altludersdorf To Win 3.32
Halle 1896
Union Sandersdorf
0:0
14:00
+102
Halle 1896 To Win 2.55
Draw 3.54
Union Sandersdorf To Win 2.49
Inter Leipzig
Wismut Gera
0:0
11:00
+137
Inter Leipzig To Win 2.35
Draw 3.52
Wismut Gera To Win 2.73
Markranstadt
Einheit Rudolstadt
1:1
14:00
+76
Markranstadt To Win 8.40
Draw 5.60
Einheit Rudolstadt To Win 1.285
Plauen
Merseburg 1899
0:0
12:30
+137
Plauen To Win 2.26
Draw 3.48
Merseburg 1899 To Win 2.89
Schott Jena
Askania Bernburg
0:0
9:45
+110
Schott Jena To Win 2.76
Draw 3.70
Askania Bernburg To Win 2.26
Unterhaching
Elversberg
0:0
13:15
+136
Unterhaching To Win 1.82
Draw 3.62
Elversberg To Win 4.20
Viktoria Koln
Carl Zeiss Jena
0:0
11:15
+135
Viktoria Koln To Win 1.98
Draw 3.28
Carl Zeiss Jena To Win 3.95
Kenkre
Fateh Hyderabad
2:3 (1:2)
77:15
+61
Kenkre To Win 18.00
Draw 5.40
Fateh Hyderabad To Win 1.19
Sampdoria U-20
Torino U-20
1:0
11:30
+144
Sampdoria U-20 To Win 1.46
Draw 4.65
Torino U-20 To Win 5.70
Astana
Shakhter Karagandy
1:0
13:30
+119
Astana To Win 1.065
Draw 11.00
Shakhter Karagandy To Win 23.00
Kaisar
Kairat
1:0
13:30
+109
Kaisar To Win 1.98
Draw 3.48
Kairat To Win 3.54
Kairat Academy
Maqtaaral
0:0
12:15
+135
Kairat Academy To Win 1.86
Draw 3.46
Maqtaaral To Win 3.92
Kyran Shymkent
Shakhter-Bulat
0:0
15:15
+82
Kyran Shymkent To Win 1.72
Draw 3.78
Shakhter-Bulat To Win 4.25
Zhetysu-Sunkar
Kaspyi Aktau
0:0
13:30
+126
Zhetysu-Sunkar To Win 1.285
Draw 5.00
Kaspyi Aktau To Win 9.70
Nakumatt
Mathare United
0:0
16:00
+132
Nakumatt To Win 1.93
Draw 2.98
Mathare United To Win 4.40
Posta Rangers
Gor Mahia
0:0
10:00
+131
Posta Rangers To Win 3.44
Draw 2.71
Gor Mahia To Win 2.375
Tusker
Leopards
0:0
13:00
+58
Tusker To Win 1.69
Draw 3.34
Leopards To Win 5.30
Western Stima
Kariobangi Sharks
0:0
16:00
+134
Western Stima To Win 4.15
Draw 3.06
Kariobangi Sharks To Win 1.95
Zoo Kericho
Sony Sugar
0:0
14:30
+21
Zoo Kericho To Win 2.50
Draw 2.90
Sony Sugar To Win 2.97
Spartaks Jurmala-2
Riga SFS
0:1 (0:1)
56:45
+17
Spartaks Jurmala-2 To Win 13.00
Draw 5.60
Riga SFS To Win 1.21
MFA Development
Cheng Fung
2:3 (2:0)
79:00
+40
MFA Development To Win 26.00
Draw 8.20
Cheng Fung To Win 1.085
Utrecht
Live Stream*
1st Leg 0:3
AZ Alkmaar
3:0 (2:0)
85:00
+59
Utrecht (-3.5) 3.80
AZ Alkmaar (+3.5) 1.31
Brumunddal
Alta
0:0
13:15
+135
Brumunddal To Win 3.22
Draw 3.88
Alta To Win 1.95
Fana
Notodden
0:1
12:15
+56
Fana To Win 6.30
Draw 5.20
Notodden To Win 1.37
Deportivo Capiata Reserves
Independiente CG Reserves
1:0
11:15
+126
Deportivo Capiata Reserves To Win 1.19
Draw 6.70
Independiente CG Reserves To Win 11.00
Nacional Asuncion Reserves
General Diaz Reserves
0:0
11:30
+20
Nacional Asuncion Reserves To Win 1.87
Draw 3.80
General Diaz Reserves To Win 3.52
Bytovia Bytow
Stomil Olsztyn
1:0 (0:0)
85:00
+40
Bytovia Bytow To Win 1.055
Draw 9.50
Stomil Olsztyn To Win 36.00
Chrobry Glogow
Zaglebie Sosnowiec
1:0 (1:0)
80:45
+64
Chrobry Glogow To Win 1.31
Draw 4.15
Zaglebie Sosnowiec To Win 13.00
GKS Tychy 71
Stal Mielec
0:2 (0:0)
82:45
+17
GKS Tychy 71 (+2) 1.74
Stal Mielec (-2) 2.09
Gornik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biala
4:0 (2:0)
85:30
+27
Gornik Zabrze (-4) 1.59
Podbeskidzie Bielsko-Biala (+4) 2.36
Kluczbork
Znicz
2:1 (1:0)
88:00
+36
Kluczbork To Win 1.16
Draw 5.40
Znicz To Win 29.00
Miedz Legnica
Pogon Siedlce
3:0 (1:0)
87:45
+30
Miedz Legnica (-3) 1.52
Pogon Siedlce (+3) 2.53
Olimpia Grudziadz
GKS Katowice
0:1 (0:0)
86:00
+42
Olimpia Grudziadz To Win 29.00
Draw 5.40
GKS Katowice To Win 1.16
Sandecja Nowy Sacz
Wisla Pulawy
0:0 (0:0)
82:30
+11
Sandecja Nowy Sacz To Win 4.40
Draw 1.43
Wisla Pulawy To Win 6.50
Wigry Suwalki
Chojniczanka Chojnice
2:3 (0:2)
86:00
+26
Wigry Suwalki To Win 29.00
Draw 6.50
Chojniczanka Chojnice To Win 1.12
Orenburg
1st Leg 0:0
SKA-Khabarovsk
0:0
13:30
+182
Orenburg To Win 1.52
Draw 3.68
SKA-Khabarovsk To Win 8.60
Arsenal-2 Tula
Chertanovo
0:1
13:45
+132
Arsenal-2 Tula To Win 6.90
Draw 5.30
Chertanovo To Win 1.35
Dynamo Bryansk
Vityaz Podolsk
0:0
14:30
+132
Dynamo Bryansk To Win 5.70
Draw 3.68
Vityaz Podolsk To Win 1.59
Energomash
Metallurg Lipetsk
0:0
15:15
+109
Energomash To Win 1.77
Draw 3.56
Metallurg Lipetsk To Win 4.35
Kaluga
Saturn
0:0
11:45
+115
Kaluga To Win 2.89
Draw 3.24
Saturn To Win 2.375
Torpedo Moscow
Avangard Kursk
0:0
12:15
+134
Torpedo Moscow To Win 1.81
Draw 3.44
Avangard Kursk To Win 4.30
Zenit Penza
Ryazan
0:0
15:15
+102
Zenit Penza To Win 2.55
Draw 3.25
Ryazan To Win 2.66
Spartak Vladikavkaz
Mashuk-KMV
1:0 (1:0)
59:00
+66
Spartak Vladikavkaz To Win 1.153
Draw 6.30
Mashuk-KMV To Win 20.00
Lokomotiv St Petersburg U-15
Avtovo U-15
2:2 (2:2)
41:15
+95
Lokomotiv St Petersburg U-15 To Win 2.68
Draw 3.18
Avtovo U-15 To Win 2.54
Moscow Zastava U-15
Izhorets-INCON U-15
0:0 (0:0)
HT
+109
Moscow Zastava U-15 To Win 2.09
Draw 3.06
Izhorets-INCON U-15 To Win 3.62
Metallurg Lipetsk U-15
Fakel U-15
1:1 (1:1)
58:30
+66
Metallurg Lipetsk U-15 To Win 3.58
Draw 1.74
Fakel U-15 To Win 4.40
Lokomotiv Moscow U-15
CSKA Moscow U-15
0:1
27:30
+120
Lokomotiv Moscow U-15 To Win 11.50
Draw 6.20
CSKA Moscow U-15 To Win 1.20
Avangard Kursk U-16
Energomash U-16
2:2 (2:2)
62:00
+38
Avangard Kursk U-16 To Win 3.20
Draw 2.00
Energomash U-16 To Win 3.72
Fakel U-16
Lokomotiv Liski U-16
6:0 (4:0)
58:45
+10
Fakel U-16 (-8) 1.81
Lokomotiv Liski U-16 (+8) 2.00
Kaluga U-16
TSRFSO Smolensk U-16
2:1 (1:0)
57:30
+12
Kaluga U-16 To Win 1.57
Draw 3.50
TSRFSO Smolensk U-16 To Win 6.30
Ryazan U-16
Arsenal Tula U-16
0:0
24:45
+134
Ryazan U-16 To Win 2.95
Draw 2.95
Arsenal Tula U-16 To Win 2.48
FSHM Moscow U-16
Khimki U-16
0:1 (0:1)
HT
+102
FSHM Moscow U-16 To Win 7.50
Draw 4.20
Khimki U-16 To Win 1.41
Neftekhimik U-16
Zenit-Izhevsk U-16
0:0
12:00
+134
Neftekhimik U-16 To Win 4.50
Draw 4.30
Zenit-Izhevsk U-16 To Win 1.60
Spartak Orekhovo U-17
KSSHOR-Zorky U-17
1:0 (0:0)
SSH TSDUS Mytischi U-17
SDYUSSH Meteor U-17
2:1 (0:0)
74:30
+25
SSH TSDUS Mytischi U-17 To Win 1.085
Draw 7.80
SDYUSSH Meteor U-17 To Win 31.00
UOR 5-Yegoryevsk U-17
SSH Vityaz U-17
10:0 (6:0)
73:30
+38
UOR 5-Yegoryevsk U-17 (-11) 2.12
SSH Vityaz U-17 (+11) 1.72
SSHOR po IVS Orbita-Yunior U-17
SOK Keramik U-17
4:2 (1:2)
74:15
+36
SSHOR po IVS Orbita-Yunior U-17 (-2) 1.90
SOK Keramik U-17 (+2) 1.90
Sterlitamak
Narysh-Tau Oktyabrskiy
2:0
11:15
+18
Sterlitamak To Win 1.007
Draw 18.00
Narysh-Tau Oktyabrskiy To Win 31.00
KAMAZ-2 Naberezhnye Chelny
Bugulma-Runaco
0:0 (0:0)
53:30
+14
KAMAZ-2 Naberezhnye Chelny To Win 4.75
Draw 2.83
Bugulma-Runaco To Win 1.93
Metallurg Kyshtym
Metallurg Zlatoust
1:0
11:30
+44
Metallurg Kyshtym To Win 1.63
Draw 4.75
Metallurg Zlatoust To Win 3.90
Shakhter Roza
Metallurg-Magnitogorsk-2
0:1
9:00
+21
Shakhter Roza To Win 2.41
Draw 4.25
Metallurg-Magnitogorsk-2 To Win 2.32
Macva U-19
Jagodina U-19
2:1 (2:0)
55:15
+67
Macva U-19 To Win 1.10
Draw 8.40
Jagodina U-19 To Win 18.50
Napredak Krusevac U-19
Lokomotiva Beograd U-19
2:0 (1:0)
60:15
+90
Napredak Krusevac U-19 To Win 1.08
Draw 9.30
Lokomotiva Beograd U-19 To Win 21.00
Rad U-19
Radnicki Nis U-19
0:0 (0:0)
48:15
+105
Rad U-19 To Win 2.21
Draw 2.80
Radnicki Nis U-19 To Win 3.68
Radnicki Pirot U-19
Partizan Beograd U-19
0:2 (0:2)
56:30
+79
Radnicki Pirot U-19 (+2.5) 2.26
Partizan Beograd U-19 (-2.5) 1.64
Spartak Zdrepceva krv U-19
OFK Beograd U-19
0:0
5:45
+21
Spartak Zdrepceva krv U-19 To Win 1.83
Draw 4.15
OFK Beograd U-19 To Win 3.40
Aluminij U-19
Celje U-19
6:0 (6:0)
60:15
+79
Aluminij U-19 (-6.5) 1.727
Celje U-19 (+6.5) 2.11
Sampion Celje U-19
Koper U-19
2:3 (2:2)
58:00
+47
Sampion Celje U-19 To Win 20.00
Draw 8.20
Koper U-19 To Win 1.10
Alcobendas Sport
1st Leg 0:1
Deportiva Logrones
1:0 (0:0) ET 0:0
12:45
Extra Time
+17
Alcobendas Sport To Win 4.85
Draw 1.47
Deportiva Logrones To Win 4.70
Taftea
Valbo FF
1:3 (1:0)
87:30
+20
Taftea (+2) 2.875
Valbo FF (-2) 1.42
Hittarp
Tenhults
0:0 (0:0)
58:00
+91
Hittarp To Win 1.42
Draw 3.30
Tenhults To Win 13.50
Savedalens
Lindome GIF
1:0
40:15
+54
Savedalens To Win 1.53
Draw 4.05
Lindome GIF To Win 5.60
Assyriska BK
Eskilsminne
0:0
15:00
+16
Assyriska BK To Win 4.00
Draw 4.05
Eskilsminne To Win 1.71
Boo
Motala
0:0
13:30
+71
Boo To Win 1.85
Draw 3.60
Motala To Win 3.80
Kvarnby
IFK Malmo
0:0
14:00
+125
Kvarnby To Win 3.54
Draw 3.94
IFK Malmo To Win 1.833
Rappe
Vimmerby
0:0
12:00
+133
Rappe To Win 1.58
Draw 4.05
Vimmerby To Win 4.95
IFK Lidingo U-19
Atvidabergs U-19
0:0
13:45
+21
IFK Lidingo U-19 To Win 2.01
Draw 3.95
Atvidabergs U-19 To Win 3.02
Samut Prakan
Ubon UMT United
0:0 (0:0)
56:30
+79
Samut Prakan To Win 5.20
Draw 2.95
Ubon UMT United To Win 1.84
Suphanburi
Navy
2:0 (2:0)
57:30
+90
Suphanburi To Win 1.045
Draw 12.50
Navy To Win 26.00